›››› Ana Sayfa

›››› Sohbet

 

 

 

 

 

 

 

 Ayrılık Mesajları

 

Sana gitme diyemedim; Gözlerim gözlerinde kaldı. Susuz büyürmü hiç çiçek; Su sende çiçek bende kaldı.

Sen sevdigimdin, bebegimdin neden ayrılık sen tutamadıgım cicegimdin bir tanem neden neden ayrıldık...

Seni senle yaşamak varken, neden seni sensiz yaşayayım, seni senle sevmek varken neden seni uzaktan seveyim, inan ki bi tanem bu hiç içime sinmiyor...

Hani geceden sonra doğarya güneş aklıma ilk sen gelirsin sonra bir çiğ tanesi olup yüreğime düşersin gün geçer hersey biter ama sen bende hiç "bitmeyensin"

Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş... yok be aşkım asıl ölmek "sensizlikmiş"

Gözlerim yollarda bekletme ne olur,bu aşka bir hüzün ekletme ne olur,bana sensizliği öğretme ne olur,yokluğun cehennem,cennetim sensin...

Eğer bir gün gökyüzünün karamavi çizgisinde bir kırlangıç sürüsü görürsen bilki kanatlarındaki buruk gülümsemelerle ıslak tebessümler benden sana kalanlardır.

Bu duvarlar duysa hıçkırığımı belki beni anlardı kalbimde bir umut gönlümde bir alev beni unutana söyleyin beni unutanı ben unutmadım elbet dönecek ya dönecek yada bu kalp onsuz ölüp gidecek.

Sevdimde ne geçti elime her türlü çile verdin seven kalbime.. düşündüm taşındım kendi kendime yeni bir sevda arayacağım bundan sonra seni unutacağım...

Kalbim seni unutacak kadar adiyse duygularım onu parçalayacak kadar asildir.

Kapını calar mazi, dalgınlıkla acarsın, arar gözlerin beni o günlerı sorarsın. Pışmanlık sarar seni o günleri anlarsın oturup bu ask için sende aglarsın..ama nafıle..?

Denizin dibinden bir avuç sevgi çıkarırken vurgun yedi dalgıç ciğer bitsede yürek atmakta çünkü sevgi dipte hala ışıldamakta..

Gittin... Şimdi bir mevsim değil, bir hayat girdi aramıza. Ne sen dönebilirsin artık geriye, ne de ben kapıyı açabilirim sana.

Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdan da kaç.Çünkü bulutların arkasında kaybolan aşkı için ağlayan benim.

Bir gün bir köşede sızıp kalırsam, El tanımasada sen tanır mısın? Sorsalar sana kim bu diye, Bakıp yaptığından utanır mısın?

Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak.

Ağlayışım terkedip gidişine değil. Ben; sensizken senden diye sensziliğide sevmiştim. Sen; seninle birlikte sensizliğide alıp gittin.

Birgün sevgilim sordu Aşk nedir diye biraz zaman istedim düşüneyim diye. Ertesi gün gördüm onu bir başkası ile.Kulağına fısıldadım AŞK ızdıraptır diye

En güzel yarınlar senin olsun, ömrün mutlulukla dolsun çünkü sen buna layıksın. Eğer gün gelirde beni unutursan inanki gülüm canın sağolsun.

Suskunluguma bakipta seni unuttum sanma,su dunyada ozledigim biri varsa oda sensin,sen uzakta olsan bile yuregimde hep benimlesin canimin içi....

Ben senin yasadigin gizli bir macerayim, anlatılmaz bir roman, kapanmaz bir yaraıim. Sığındığın limanlar unutturamaz beni, ben senin yüreğinde en büyük FIRTINAYIM!....

n yine düsündüm eski günleri nasıl degisti hersey bizde degistik bilmeden sucumuz yok anladım ne ask, ne hasret, hic bir sey sonsuz değil ne yazık her sevda zaman gectikce eskiyor...

Geçenlerde bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında.Bir gün beni ararsan ya meyhanedeyim yada tam karşısında.

Bir gün hayatın tüm güzelliklerinden vazgeçip sessiz sedasız ölüme gitmek istersen yanıma gelde, sana sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim.

Aşkım ne zaman dağlar sahili, mehtap geceyi dünya dönmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacağım...

An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış. Kahkaha bir maske derler bilrimisin? İnsan sevdiğinden ayrılınca bu maskeyi takarmış.

Bir gün seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne inan.
 

 

 

 

 2006-2018 ©